15.12 - 17.12.2017



Age groups Fem. Male Sum
юнаки (2006-2011) 13 16 29
кадети (2003-2005) 7 12 19
юніори (2000-2002) 6 2 8
до 12 років (2006-2011) 3 6 9
до 17 років (2000-2005) 3 5 8
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 7
Competitors 73
Coaches 10
Umpires 0
Information:

Змагання проводяться з метою:
• популяризація та розвиток тхеквондо в Україні;
• підвищення спортивної майстерності;
• виявлення переможців та призерів, підготовка спортивного резерву, відбір кандидатів у збірні команди;
• широке залучення дітей і підлітків до систематичних занять спортом, пропаганда здорового способу життя під гаслами: «Ні дня без спорту» та «Тхеквондо ВТФ проти правопорушень і наркоманії»;
• покращення навчально-тренувальної роботи в фізкультурно-спортивних організаціях та підвищення спортивної майстерності тих, хто займається тхеквондо ВТФ.
• оцінка роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури і спорту та рейтингу спортсменів України зі спортивної майстерності;
• залучення молоді до активних занять спортом.


Program:

У змаганнях беруть участь громадяни України – члени збірних команд областей та м. Києва до складу яких входять спортсмени, які мають спортивну підготовку (розряд) відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України з тхеквондо (ВТФ), що зазначено в особистій книжці спортсмена ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України», та спортивну кваліфікацію (куп, пум, Дан), що визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо (ВТФ).
Допуск команд здійснюється відповідно до заявки, завіреної відокремленим підрозділом ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» відповідних областей.

Кількість учасників змагань у розділі «Традиційні пумсе» буде обмежено кількістю 60 номерів програми, у розділі «Вільні пумсе» кількістю 20 виступів.


Категорія змагань традиційні пумсе
особисті, парні, командні
юнаки (2006 р.н та молодші 10 куп і вище та 3 юнацький спортивний розряд)
кадети (2005-2003 рр. н.,6 куп і вище та І юнацький розряд)
юніори (2002-2000 рр. н.,3 куп і вище та ІІІ спортивний розряд)


Обов’язкові пумсе за віковими групами
юнаки Тегук 1,2,3,4,5
кадети Тегук 4,5,6,7,8, Корьо, Кимган
юніори Тегук 4,5,6,7,8, Корьо, Кимган, Тебек



категорія змгань вільні пумсе:
до 12 років (2006 р.н. та молодші)
до 17 років (2005-2000 р.н.)


У програму змагань включено: особисті чоловічі та жіночі, парні та командні чоловічі і жіночі змагання з традиційних пумсе.
Система проведення: змагання з традиційних пумсе буде проводитися за системою прямого вибування (із використанням кольорових прапорців).
У кожному колі спортсмени демонструють по 2 обов’язкових традиційних пумсе.
Обов’язкові для виконання пумсе визначаються Головним суддею для кожного кола змагань, залежно від кількості учасників у кожній з підгруп, згідно з п.6 статті 11 Правил.

Змагання з вільних пумсе буде проводитися за системою індивідуального виконання.
У програму змагань включено: особисті чоловічі, жіночі, парні та командні змагання з вільних пумсе. Вільні пумсе виконуються під музику. Учасники повинні попередньо надати аудіо-записи на цифровому носії секретареві змагань.
Тривалість виступу 60-70 секунд.


Програма проведення змагань

15 ГРУДНЯ, П’ЯТНИЦЯ, СК «ЛОКОМОТИВ» ім. ГЕРОЯ УКРАЇНИ Г. КІРПИ
10:00-17.00- приїзд, розміщення та тренування команд.
16:00-18:00 – засідання мандатної комісії;
18:00-19:00 – засідання представників команд та жеребкування.


16 ГРУДНЯ, СУБОТА
09.00-09.30 – нарада суддівської колегії
Початок змагань о 10:00
10:00 – 13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних пумсе.
13:00 – 14:00 – церемонія відкриття змагань
14.00-15.00 - перерва
15:00 – 18:30 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних пумсе.
18:30 – 19:00 – підведення підсумків роботи суддів

17 ГРУДНЯ, НЕДІЛЯ
09.00-09.30 – нарада суддівської колегії
Початок змагань о 10:00
10:00 – 13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних пумсе (пари та команди).
13:00 – 14:00 – змагання з вільних пумсе
14:00 – 16:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних пумсе.
16:00 – 16:30 – підведення підсумків роботи суддів.

Регламент послідовності виступів буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань.


Address:

Палац Спорту ім. Кірпи «Локомотив» (м. Харків, вул. Котлова 90/1)


Contacts:

050 68 78 124
098 738 78 90
головний секретар змагань Михайловська Марина Сергіївна


Creator:
Михайловская Марина


Finished