21.9 - 22.9.2018



Age groups Fem. Male Sum
молодші юнаки (2009-2010) 4 15 19
юнаки (2007-2008) 5 22 27
кадети (2004-2006) 15 15 30
юніори (2001-2003) 10 12 22
до 30 років (2000-1988) 5 4 9
31 рік та старші (1987-1938) 1 5 6
до 17 років (2005-2001) 8 8 16
до 12 років (2006-2010) 5 13 18
18 років та старші (2000-1938) 1 4 5
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 9
Competitors 152
Coaches 17
Umpires 2
Information:

Учасники та умови проведення змагань

У змаганнях беруть участь тільки громадяни України – члени збірних команд областей та м. Києва до складу яких входять спортсмени, які мають спортивну підготовку (розряд) відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України з тхеквондо (ВТФ), що зазначено в особистій книжці спортсмена ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України», та спортивну кваліфікацію (куп, пум, Дан), що визнана Всесвітньою федерацією тхеквондо (ВТФ).
Допуск команд здійснюється відповідно до Регламенту змагань або виклику Міністерства молоді та спорту України та заявкою, завіреною структурним підрозділом з фізичної культури та спорту місцевого органу виконавчої влади, відокремленим підрозділом ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» відповідних областей.
Усі учасники змагань повинні мати допуск лікаря ОЛФД, страховий поліс, документ, що підтверджує особу спортсмена (паспорт або свідоцтво про народження чи учнівський квиток, що дійсний на момент його пред’явлення), класифікаційну книжку спортсмена та підтвердження кваліфікації з тхеквондо (ВТФ) – куп, пум (Дан).
Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань Всесвітньої федерації тхеквондо (ВТФ) у розділі «пумсе» як особисто-командні.
Спортсмени змагаються у формі, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WTF) з пумсе.
Тренери та спортсмени, які не є членами ГО «Федерація тхеквондо ВТФ України», до участі у змаганнях не допускаються. Спортсмени, які не мають електронної картки спортсмена, до участі у змаганнях не допускаються.


Program:

У змаганнях беруть участь спортсмени, кваліфікація та вік яких відповідає наступним вимогам:

Категорія змагань традиційні пумсе
Вікові категорії та кваліфікація учасників:
молодші юнаки (2009-2010 р.н. 8 куп і вище)
юнаки (2007-2008 р.н.7 куп і вище та 2 юнацький спортивний розряд)
кадети (2004-2006 рр. н., 5 куп і вище та 3 спортивний розряд)
юніори (2001-2003 рр. н., 2 куп і вище та 2 спортивний розряд)
до 30 років (2000-1988 рр. н., 1 Дан і вище та 1 спортивний розряд)
31 рік та старші (1987- р.н. та старші 1 Дан і вище та 1 спортивний розряд)

Спортсмени молодшої вікової категорії, як виняток, можуть бути заявлені до старшої вікової групи у разі, якщо вони входять до складу пари або команди. Перевищення більш ніж однієї вікової групи заборонено.

У програму змагань включено: особисті чоловічі та жіночі, парні та командні чоловічі і жіночі змагання з традиційних пумсе.
Система проведення змагань з традиційних пумсе: індивідуальне виконання. Для вікових категорій «молодші юнаки» та «юнаки» змагання з традиційних пумсе будуть проводитися за системою прямого вибування (із використанням кольорових прапорців).
Обов’язкові для виконання пумсе визначаються Головним суддею для кожного кола змагань, залежно від кількості учасників у кожній з підгруп, згідно з п.6 статті 11 Правил.

Обов’язкові пумсе за віковими групами:
молодші юнаки Тегук 1,2,3,4,5
юнаки Тегук 1,2,3,4,5,6
кадети Тегук 4, 5, 6,7,8, Корьо, Кимган
юніори Тегук 4, 5, 6, 7, 8, Корьо, Кимган, Тебек
до 30 років Тегук 6, 7, 8, Корьо, Кимган, Тебек, Пьонвон, Шипшин
31 рік та старші Тегук 8, Корьо, Кимган, Тебек, Пьонвон, Шипшин, Джитай, Чонквон



Категорія змагань вільні пумсе:
Вікові категорії:
до 12 років (2006-2010 р.н.)
до 17 років (2005-2001 р.н.)
18 років та старші (2000 р. н. і старші)

У програму змагань включено: особисті чоловічі, жіночі, парні та командні змагання з вільних пумсе. Вільні пумсе виконуються під музику. Учасники повинні попередньо надати аудіо-записи на цифровому носії секретареві змагань.
Тривалість виступу 60-70 секунд.

Програма проведення змагань
П'ятниця – 21 вересня:
10:00 – 14.00 – приїзд та розміщення команд
13:00 – 15:00 – засідання мандатної комісії
15:00 – 16:00 – засідання представників команд та жеребкування
16.00 – 17.00 – нарада суддівської колегії

Субота – 22 вересня:
08.00-08.30 – нарада суддівської колегії
Початок змагань о 09:00
09:00 – 13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних пумсе.
13.00 – 15.00 – змагання з вільних пумсе
15.00 –15.30 – церемонія відкриття змагань
15.30 – 17.30 – попередні виступи вікових категорій з традиційних пумсе (парні та командні змагання).
17.30 – 19.30 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних пумсе.
19:30 – 20:00 – підведення підсумків роботи суддів
20.00 – від’їзд команд.

Регламент послідовності виступів буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань.


Address:

Змагання відбудуться за адресою: м. Вінниця, вулиця 600-річчя, 17 «Торгівельно-розважальний центр «


Contacts:

Довідки за телефонами (057) 731-26-45, 073-312-87-18 (офіс ФТУ),
050-68-78-124 (головний секретар змагань Михайловська Марина Сергіївна).
З питань розміщення та проживання у м. Вінниця звертатися за тел.:
067-766-96-25 або 099-633-24-90 (Кіпоренко Сергій Михайлович).


Creator:
Михайловская Марина


Registration closed.