№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Вінниця | МДЮСШ-2 | 2 |
2 | Запоріжжя | ДЮСШ "Майстер Сiч" | 6 |
3 | Погребище | Погребищенська ДЮСШ | 7 |
4 | Запоріжжя | КЗ"ОКДЮСШ" ОЛІМП ЗОР | 1 |
5 | Луцьк | Волинський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 15 |
6 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 30 |
7 | Вінниця | Вінницький обласний осередок тхеквондо ВТФ | 1 |
8 | Одеса | КДЮСШ 17 ОДС | 1 |
9 | Чемерівці | Хмельницька областна федерація тхеквондо ВТФ | 1 |
10 | Київ | ДЮСШ-3 КМО ФСТ Спартак, Київ | 3 |
11 | Боярка | Київський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 13 |
12 | Житомир | СК Фенікс | 7 |
13 | Одеса | Одесса КДЮСШ-7 | 9 |
14 | Червоноград | Спортивный клуб тхеквондо "Дінаміс" | 9 |
15 | Львів | СК "Спіннер" | 12 |
16 | Івано-Франківськ | IFRFT-WTF s.c.«Pantera» | 23 |
17 | Ужгород | ВП ГО "ФТ (ВТФ) України у Закарпатській області | 7 |
18 | Мирноград | СК ФЕНИКС | 3 |
19 | Нововолинськ | Спортивный клуб тхеквондо "Дінаміс" | 1 |
20 | Городок | КУ "Центр "Спорт для Всіх" | 10 |
21 | Київ | ДЮСШ-17 м. КИЇВ | 38 |
22 | Вінниця | СК Дельфін | 16 |
23 | Івано-Франківськ | IFRFT-WTF s.c.«Pantera» ДЮСШ №1ОР | 1 |
24 | Хмельницький | ДЮСШ №3 | 9 |
25 | Ірпінь | ГО СК Імператор | 1 |
26 | Івано-Франківськ | ГО ЦПЧ «ЗОЛОТИЙ ДРАКОН» | 32 |
|
|||
26 | 19 | 26 | 258 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Запоріжжя | ДЮСШ "Майстер Сiч" | 2 |
2 | Погребище | Погребищенська ДЮСШ | 11 |
3 | Луцьк | Волинський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 5 |
4 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 4 |
5 | Київ | ЦРТ «Новое Поколения» | 6 |
6 | Городок | Городоцька ДЮСШ | 2 |
7 | Дрогобич | СК «Школа єдиноборств «Кіборг» | 1 |
|
|||
7 | 7 | 7 | 31 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Запоріжжя | ДЮСШ "Майстер Сiч" | 2 |
2 | Погребище | Погребищенська ДЮСШ | 8 |
3 | Луцьк | Волинський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 4 |
4 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 4 |
5 | Київ | ЦРТ «Новое Поколения» | 4 |
6 | Городок | Городоцька ДЮСШ | 2 |
|
|||
6 | 6 | 6 | 24 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Погребище | Погребищенська ДЮСШ | 9 |
2 | Луцьк | Волинський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 6 |
3 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 4 |
4 | Київ | ЦРТ «Новое Поколения» | 3 |
|
|||
4 | 4 | 4 | 22 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 3 |
2 | Боярка | Київський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 1 |
3 | Київ | ЦРТ «Новое Поколения» | 3 |
4 | Мирноград | СК ФЕНИКС | 6 |
5 | Київ | ДЮСШ-17 м. КИЇВ | 2 |
6 | Вінниця | СК Дельфін | 1 |
7 | Ірпінь | ГО СК Імператор | 1 |
8 | Городок | Городоцька ДЮСШ | 1 |
|
|||
8 | 7 | 8 | 18 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Мирноград | СК ФЕНИКС | 2 |
|
|||
1 | 1 | 1 | 2 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 2 |
2 | Мирноград | СК ФЕНИКС | 3 |
|
|||
2 | 2 | 2 | 5 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Луцьк | Волинський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 2 |
2 | Боярка | Київський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 1 |
3 | Київ | ЦРТ «Новое Поколения» | 1 |
4 | Вінниця | СК Дельфін | 6 |
|
|||
4 | 4 | 4 | 10 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Луцьк | Волинський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 2 |
2 | Вінниця | СК Дельфін | 2 |
|
|||
2 | 2 | 2 | 4 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Вінниця | СК Дельфін | 3 |
|
|||
1 | 1 | 1 | 3 |
№ | City | Organization | Competitors |
---|---|---|---|
1 | Рівне | Рівненський Обласний Осередок тхеквондо ВТФ | 1 |
2 | Київ | ЦРТ «Новое Поколения» | 2 |
3 | Мирноград | СК ФЕНИКС | 1 |
4 | Дрогобич | СК «Школа єдиноборств «Кіборг» | 2 |
|
|||
4 | 4 | 4 | 6 |