Age groups | Fem. | Male | Sum |
---|---|---|---|
Дорослі олімпійці (1978-2004) | 22 | 33 | 55 |
Юнiори (2004-2006) | 41 | 95 | 136 |
Молодшi юнаки (2012-2013) | 66 | 151 | 217 |
Юнаки (2010-2011) | 84 | 203 | 287 |
Кадети (2007-2009) | 81 | 195 | 276 |
Overall Statistics | |
---|---|
Countries with competitors | 1 |
Clubs/organizations | 65 |
Competitors | 971 |
Coaches | 135 |
Umpires | 1 |
.
1. Цілі та завдання
Змагання проводяться з метою:
• популяризації та розвитку тхеквондо (ВТФ) в Україні;
• підвищення майстерності спортсменів та кваліфікації суддів;
• виявлення сильніших спортсменів – кандидатів до збірної команди України;
• оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури та спорту і рейтингу спортсменів України зі спортивної майстерності;
• пропаганда здорового способу життя, залучення молодого покоління до активних занять спортом.
• патріотичного виховання юнацтва та молоді.
2. Строки та місце проведення заходу
Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «керугі» та «пумсе» проводиться 14-17 листопада 2019 року, за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська 39а, велотрек СКА.
День приїзду команд 14 листопада 2019 року.
3. Організація та керівництво проведення заходу
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється відділом єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України та Громадською організацією «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».
Безпосереднє проведення змагань покладається на ГО «ФТУ (ВТФ)», головну суддівську колегію, затверджену Міністерством молоді та спорту України за поданням ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» та Відокремлений підрозділ громадської організації «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» у Львівській області.
4. Учасники та умови проведення змагань
До участі у змаганнях допускаються збірні команди ДЮСШ, СДЮСШОР, спортивних клубів, колективів фізкультури, до складу яких входять спортсмени, які мають спортивну підготовку (розряд) відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України з тхеквондо (ВТФ).
Допуск команд здійснюється відповідно до виклику Міністерства молоді та спорту України та заявкою, завіреною структурним підрозділом з фізичної культури та спорту місцевого органу виконавчої влади, відокремленим підрозділом ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» відповідних областей чи міст та керівником відповідної ДЮСШ, СДЮСШОР чи клубу.
Кількість учасників від однієї спортивної організації та кількість спортсменів від однієї команди у ваговій категорії необмежена.
Спортсмени повинні мати допуск лікаря ОЛФД, страховий поліс, документ, що підтверджує особу спортсмена (паспорт), класифікаційну книжку спортсмена та атестаційний сертифікат на відповідний Куп/Пум/Дан.
Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань Всесвітньої федерації тхеквондо (WT) за олімпійської системою на вибування. Допускається об’єднання вагових категорій відповідно до правил змагань з тхеквондо (WT).
Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WT) з керугі, які повинен мати кожен учасник змагань.
Змагання з пумсе проводяться згідно з діючими правилами змагань Всесвітньої федерації тхеквондо (ВТФ) у розділі «пумсе» як особисто-командні.
Спортсмени змагаються у формі, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WT) з пумсе.
Регламент тривалості поєдинків буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено на засіданні представників команд в день приїзду команд.
Секундант спортсмена повинен бути одягнений у діловий костюм.
Представники (керівники) команд зобов’язані забезпечувати явку учасників на церемонію відкриття, закриття змагань та нагородження; дисципліну і порядок серед спортсменів та вболівальників, які прибули на змагання з цими командами, в місці проведення змагань; вихід учасників на поєдинки. Керівники команд, тренери, спортсмени, вболівальники та батьки не мають права втручатися в роботу суддівського корпусу та оргкомітету. Спортсмени, керівники команд, тренери та інші учасники зобов’язані беззаперечно виконувати всі вимоги даного Регламенту і Правил змагань, при цьому проявляючи дисциплінованість, організованість, повагу до суперників, суддів та глядачів.
За нетактовну поведінку спортсмена, тренера, представника або вболівальників команди під час змагань, вся команда може бути знята зі змагань, а результати її спортсменів анульовані.
У змаганнях беруть участь:
Молодші юнаки та дівчата 2010-2011 р.н.:
• хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
• дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
Кваліфікація – 9 куп.
Юнаки та дівчата 2008-2009 р.н.:
• юнаки: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг.
• дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг.
Кваліфікація – ІІ юнацький розряд, 8 куп.
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2005-2007 р.н.:
• старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, +65 кг.
• старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59 кг.
Кваліфікація – ІІІ розряд, 5 куп.
Юніори та юніорки 2002-2004 р.н.:
• юніори: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг.
• юніорки: -42, -44, -46, -49, -52, -55, -59, -63, -68, +68 кг.
Кваліфікація – І розряд, 1 пум (дан).
Чоловіки та жінки 2001 р.н. та старші:
• чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг.
• жінки: -49, -57, -67, +67 кг.
Кваліфікація – І розряд, 1 пум (дан).
5. Характер заходу
Змагання з керугі проводяться як особисто-командні.
Командні результати визначаються за найбільшою сумою очок залікових учасників відповідно рейтингу з олімпійських видів спорту, затвердженого Міністерством молоді та спорту України.
Змагання з пумсе проводяться як особисто-командні.
Нарахування очок командам за кожного залікового спортсмена у всіх вікових групах і видах програми відповідно рейтингу з олімпійських видів спорту, затвердженого Міністерством молоді та спорту України.
6. Програма проведення змагань
Четвер – 14 листопада:
13:00-15:00 – засідання мандатної комісії (пумсе);
14:00-19:00 – засідання мандатної комісії (керугі);
15:00-16:00 – засідання представників команд та жеребкування (пумсе);
16.00-17:00 – нарада суддівської колегії (пумсе);
16:00-19:00 – зважування учасників першого дня змагань (керугі);
Після офіційного зважування, зміна вагової категорії забороняється.
20:00-21:00 – засідання представників команд та жеребкування (керугі).
П’ятниця – 15 листопада:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
Молодші юнаки та дівчата 2010-2011 р.н.:
• хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
• дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
Юніори та юніорки 2002-2004 р.н.:
• юнаки: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг.
• дівчата: -42, -44, -46, -49, -52, -55, -59, -63, -68, +68 кг.
08:00-08:30 – нарада суддівської колегії з пумсе;
09:00-13:00 – попередні поєдинки керугі;
09:00-15:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних пумсе;
13:00-13:30 – церемонія відкриття;
13:00-14:00 – перерва;
14:00-14:30 – урочисте відкриття змагань;
14.00-16.00 – зважування учасників другого дня змагань (керугі);
14:30-20:00 – продовження змагань з керугі, півфінали та фінали;
15.00-15.30 – церемонія відкриття змагань;
16:00-18:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних пумсе;
18:00-18:30 – підведення підсумків роботи суддів (пумсе);
20:00-20:30 – церемонія нагородження переможців та призерів змагань;
20:30-21:00 – підведення підсумків роботи суддів (керугі).
Субота – 16 листопада:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
Юнаки та дівчата 2008-2009 р.н.:
• юнаки: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг.
• дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг.
Чоловіки та жінки 2001 р.н. та старші:
• чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг.
• жінки: -49, -57, -67, +67 кг.
08:00-08:30 – нарада суддівської колегії з пумсе;
09:00-13:00 – попередні поєдинки (керугі);
09:00-13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних пумсе (парні та командні змагання);
13:00-14:00 – перерва;
13:00-15:00 – змагання з вільних пумсе;
14.00-16.00 – зважування учасників третього дня змагань (керугі);
14:00-20:00 – продовження змагань з керугі, півфінали та фінали;
15.00-16.30 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних пумсе;
16:30-17:00 – підведення підсумків роботи суддів (пумсе);
20:00-20:30 – церемонія нагородження переможців та призерів змагань;
20:30-21:00 – підведення підсумків роботи суддів (керугі).
Неділя – 17 листопада:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2005-2007 р.н.:
• старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, + 65 кг.
• старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, + 59 кг
Зміни в програмі проведення змагань можуть бути внесені після закінчення реєстрації.
Регламент тривалості поєдинків буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено на засіданні представників команд в день приїзду команд.
Регламент послідовності виступів у розділі пумсе буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань.
7. Безпека та підготовка місця проведення заходу
Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань проводиться у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025
«Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».
З метою забезпечення безпеки глядачів та учасників змагань спортивні змагання проводяться тільки на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації державними комісіями, і за наявності актів технічного обстеження придатності спортивної споруди для проведення заходу.
Відповідальність за підготовку місця змагань, забезпечення безпеки спортсменів тренерів та представників команд при проведенні чемпіонату України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «керугі» та «пумсе», організацію харчування, зустріч і відправку учасників змагань і суддів покладається на організаційний комітет змагань Відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» у Львівській області.
Відповідальність за дотриманням Регламенту та правил змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену Міністерством молоді та спорту України за поданням ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України.
За технічну підготовленість спортсменів та відповідність спортивному розряду відповідає представник команди, особистий тренер спортсмена та керівник організації, який підписує заявку та відряджає спортсменів на змагання.
Медичне забезпечення змагань проводиться відповідно до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України з обов’язковим залученням бригади швидкої допомоги та присутністю лікаря.
8. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення заходу
На чемпіонат чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «керугі» та «пумсе» витрати, пов’язані з організацією і проведенням змагань: оренда спортивного залу, оренда систем електронного суддівства, комп’ютерної та оргтехніки, придбання канцелярських товарів та паперу, оплата обслуговуючого персоналу, нагородження медалями та дипломами, всі витрати на відрядження суддів, які офіційно запрошені на суддівство (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, проживання й харчування) – за рахунок Міністерства молоді та спорту України згідно із затвердженим кошторисом змагань у межах коштів, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік.
Інші витрати на відрядження та харчування учасників, тренерів, суддів у складі команд та представників команд для участі у чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок – за рахунок організацій, що відряджають.
9. Нагородження
Переможці та призери визначаються згідно з чинними правилами проведення змагань з тхеквондо (ВТФ). Спортсмени, які посіли перше, друге та два треті місця нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.
Командні результати за 1-5 місця визначаються за найбільшою кількістю перших місць кожної окремої ДЮСШ, СДЮШОР, клубу з підрахунком їх виступів у всіх вікових групах разом. Команди, які посіли 1-5 місця нагороджуються кубками та дипломами.
Під час нагородження спортсмени повинні бути одягнені в уніформу тхеквондо ВТФ «добок» обов’язково.
10. Строки та порядок подання заявок на участь у заході
Підтвердження про участь надсилається до відділу єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту України k_bogdana@ukr.net не пізніше 4 листопада 2019 року.
У разі зміни складу команди необхідно додатково повідомити ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України».
Поіменні заявки (2 примірника) відповідної форми з допуском лікаря ОЛФД, паспорт (документ з фотокарткою, що підтверджує особу та належність до даного регіону), медична страховка, а також документи, які підтверджують підготовку з тхеквондо (ВТФ) (пум, дан сертифікати) подаються в день приїзду до мандатної комісії, яку очолює представник Мінмолодьспорту України.
Довідки за телефонами (057) 731-58-62, 073-312-87-18 (офіс ФТУ).
м. Львів, вул. Клепарівська 39а, велотрек СКА,
Довідки за телефонами (057) 731-26-45, 073-312-87-18 (офіс ФТУ).