7.10 - 11.10.2020



УВАГА! Шановні тренери! Чемпіонат України серед ДЮСШ відкладається на більш пізніший термін! Детальна інформація про проведенню чемпіонату буде викладена в групі. Слідкуйте за оновленнями.

Age groups Fem. Male Sum
Дорослі олімпійці (1977-2003) 6 18 24
Юнiори (2003-2005) 28 67 95
Молодшi юнаки (2011-2012) 19 50 69
Юнаки (2009-2010) 36 92 128
Кадети (2006-2008) 49 113 162
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 48
Competitors 478
Coaches 62
Umpires 0
Information:

Цілі та завдання
Змагання проводяться з метою:
популяризації та розвитку тхеквондо (ВТФ) в Україні;
підвищення майстерності спортсменів та кваліфікації суддів;
виявлення сильніших спортсменів – кандидатів до збірної команди України;
оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури та спорту і рейтингу спортсменів України зі спортивної майстерності;
пропаганда здорового способу життя, залучення молодого покоління до активних занять спортом;
патріотичного виховання юнацтва та молоді.

Учасники заходу
До участі у змаганнях беруть участь громадяни України – члени збірних команд ДЮСШ, СДЮСШОР, спортивних клубів, колективів фізкультури, до складу яких входять спортсмени, які мають спортивну підготовку (розряд) відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації України з тхеквондо (ВТФ), які є членами Всесвітньої федерації тхеквондо, спортивні судді, лікарі та інші особи, які забезпечують проведення змагань.
Допуск команд здійснюється відповідно до заявки, що завірена печатками обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, регіонального підрозділу з фізичної культури і спорту місцевого органу виконавчої влади та відокремленим підрозділом ГО «ФТУ (ВТФ)» відповідних областей та міст та керівником відповідної ДЮСШ, СДЮСШОР чи клубу.
Кількість учасників від однієї спортивної організації та кількість спортсменів від однієї команди у ваговій категорії необмежена.
Спортсмени повинні мати допуск лікаря ОЛФД, страховий поліс, документ, що підтверджує особу спортсмена (паспорт), класифікаційну книжку спортсмена та атестаційний сертифікат на відповідний Куп/Пум/Дан.
Змагання у розділі «керугі» проводяться згідно з діючими правилами змагань з тхеквондо (ВТФ) за олімпійської системою на вибування. Допускається об’єднання вагових категорій відповідно до правил змагань з тхеквондо (ВТФ). Спортсмени змагаються у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань з тхеквондо (ВТФ) з «керугі», які повинен мати кожен учасник змагань.
Змагання з «пумсе» проводяться згідно з діючими правилами змагань з тхеквондо (ВТФ) у розділі «пумсе» як особисто-командні. Спортсмени змагаються у формі, відповідно до правил змагань з тхеквондо (ВТФ) з «пумсе».
Регламент тривалості поєдинків буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено на засіданні представників команд в день приїзду команд.
Секундант спортсмена повинен бути одягнений у діловий або спортивний костюм, відповідно до вимог Всесвітньої федерації тхеквондо.
Представники (керівники) команд зобов’язані забезпечувати явку учасників на церемонію відкриття, закриття змагань та нагородження; дисципліну і порядок серед спортсменів та вболівальників, які прибули на змагання з цими командами, в місці проведення змагань; вихід учасників на поєдинки. Керівники команд, тренери, спортсмени, вболівальники та батьки не мають права втручатися в роботу суддівського корпусу та оргкомітету. Спортсмени, керівники команд, тренери та інші учасники зобов’язані беззаперечно виконувати всі вимоги даного Регламенту і Правил змагань, при цьому проявляючи дисциплінованість, організованість, повагу до суперників, суддів та глядачів.
За нетактовну поведінку вболівальників, спортсмена, тренера або представника команди під час змагань, спортсмен (тренер, вся команда) може бути знятий зі змагань, а результати анульовані.
У змаганнях у розділі «керугі» беруть участь:
Молодші юнаки та дівчата 2011-2012 р.н.:
хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг;
дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
Кваліфікація – 9 куп.
Юнаки та дівчата 2009-2010 р.н.:
юнаки: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг.
Кваліфікація – ІІ юнацький розряд, 8 куп.
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2006-2008 р.н.:
старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, +65 кг;
старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59 кг.
Кваліфікація – ІІІ розряд, 5 куп.
Юніори та юніорки 2003-2005 р.н.:
юніори: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг;
юніорки: -42, -44, -46, -49, -52, -55, -59, -63, -68, +68 кг.
Кваліфікація – І розряд, 1 пум (дан).
Чоловіки та жінки 2002 р.н. та старші:
чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг;
жінки: -49, -57, -67, +67 кг.
Кваліфікація – І розряд, 1 пум (дан).

У змаганнях у розділі «пумсе» беруть участь спортсмени, кваліфікація та вік яких відповідають наступним вимогам Класу А, Б:
Учасник має право приймати участь у змаганнях з «пумсе» лише в одному класі та не більше одного разу в межах програми.
Характер заходу
Змагання з «керугі» проводяться як особисто-командні.
Командні результати визначаються за найбільшою сумою очок залікових учасників відповідно до Додатку № 3 рейтингу з олімпійських видів спорту, затвердженого наказом Міністерством молоді та спорту України від 21.10.2013 №677, що зареєстрований в Міністерстві юстиції 06 листопада 2013 року за № 1893/24425.
Змагання з «пумсе» проводяться як особисто-командні.
Нарахування очок командам за кожного залікового спортсмена у всіх вікових групах і видах програми відповідно до Додатку № 3 рейтингу з олімпійських видів спорту, затвердженого наказом Міністерством молоді та спорту України від 21.10.2013 №677, що зареєстрований в Міністерстві юстиції 06 листопада 2013 року за № 1893/24425.


Program:

Програма проведення змагань
Середа – 07 жовтня:
13:00-15:00 – засідання мандатної комісії «пумсе»;
15:00-16:00 – засідання представників команд та жеребкування «пумсе»;
16.00-17:00 – нарада суддівської колегії «пумсе»;

Четвер – 08 жовтня:
08:30-09:00 – нарада суддівської колегії з «пумсе»;
09:00-13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних «пумсе» (особисті, парні та командні змагання);
13:00-14:00 – перерва;
14:00-19:00 – засідання мандатної комісії «керугі»;
14:00-16:00 – змагання з вільних «пумсе»;
16:00-19:00 – зважування учасників першого дня змагань «керугі»;
Після офіційного зважування, зміна вагової категорії забороняється.
16:00-20:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних «пумсе»;
20:00-21:00 – засідання представників команд та жеребкування «керугі».
20:30-21:00 – підведення підсумків роботи суддів «пумсе»;

П’ятниця – 09 жовтня:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
Молодші юнаки та дівчата 2011-2012 р.н.:
хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг;
дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг;
Юніори та юніорки 2003-2005 р.н.:
юнаки: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг;
дівчата: -42, -44, -46, -49, -52, -55, -59, -63, -68, +68 кг.

08:30-09:00 – нарада суддівської колегії «керугі»;
09:00-12:00 – поєдинки у категоріях:
Молодші юнаки та дівчата 2011-2012 р.н.:
хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -41;
дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
12:00-16:00 – поєдинки у категоріях:
Молодші юнаки та дівчата 2011-2012 р.н.:
хлопчики: -28, -30, -32, -34, -37, +41 кг;
Юніори та юніорки 2003-2005 р.н.:
дівчата: -42, -44, -46, -49, -52, -63;
13:00-14:00 – перерва;
14.00-16.00 – зважування учасників другого дня змагань «керугі»;
16:00-19:00 – поєдинки у категоріях:
Юніори та юніорки 2003-2005 р.н.:
юнаки: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг;
дівчата: -55, -59, -68, +68 кг.
19:00-19:30 – підведення підсумків роботи суддів «керугі».

Субота – 10 жовтня:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
Юнаки та дівчата 2009-2010 р.н.:
юнаки: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
Чоловіки та жінки 2002 р.н. та старші:
чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг;
жінки: -49, -57, -67, +67 кг.

08:30-09:00 – нарада суддівської колегії «керугі»;
09:00-12:00 – поєдинки у категоріях:
Юнаки та дівчата 2009-2010 р.н.:
юнаки: -33;
дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
12:00-16:00 – поєдинки у категоріях:
Юнаки та дівчата 2009-2010 р.н.:
юнаки: -27, -30, -36, -57;
13:00-14:00 – перерва;
14.00-16.00 – зважування учасників третього дня змагань «керугі»;
16:00-19:00 – поєдинки у категоріях:
Юнаки та дівчата 2009-2010 р.н.:
юнаки: -40, -44, -48, -52, +57 кг;
Чоловіки та жінки 2002 р.н. та старші:
чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг;
жінки: -49, -57, -67, +67 кг.
19:00-19:30 – підведення підсумків роботи суддів «керугі».

Неділя – 11 жовтня:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2006-2008 р.н.:
старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, +65 кг;
старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59 кг.

08:30-09:00 – нарада суддівської колегії «керугі»;
09:00-12:00 – поєдинки у категоріях:
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2006-2008 р.н.:
старші юнаки (кадети): -45;
старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59 кг.
12:00-16:00 – поєдинки у категоріях:
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2006-2008 р.н.:
старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -49, -53;
13:00-14:00 – перерва;
16:00-19:00 – поєдинки у категоріях:
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2006-2008 р.н.:
старші юнаки (кадети): -57, -61, -65, +65 кг;
19:00-19:30 – підведення підсумків роботи суддів «керугі».

Зміни в програмі проведення змагань за рішенням організаційного комітету можливі після закінчення реєстрації.
Регламент тривалості поєдинків буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено на засіданні представників команд в день приїзду команд.
Регламент послідовності виступів у розділі «пумсе» буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань.
Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів
Переможці та призери визначаються згідно з чинними правилами проведення змагань з тхеквондо (ВТФ). Спортсмени, які посіли перше, друге та два треті місця нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.
Командні результати за I-ІІІ місця визначаються окремо у розділах «керугі» та «пумсе» за найбільшою кількістю перших місць кожної окремої ДЮСШ, СДЮШОР, клубу з підрахунком їх виступів у всіх вікових групах разом. Команди, які посіли I-ІІІ місця нагороджуються кубками та дипломами.
Під час нагородження спортсмени повинні бути одягнені в уніформу тхеквондо (ВТФ) «добок» або у спортивну форму.


10. Строки та порядок подання заявок на участь у заході
Підтвердження про участь надсилається до відділу єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Мінмолодьспорту України k_bogdana@ukr.net не пізніше 03 жовтня 2020 року.
Попередні заявки висилаються до офісу ГО «ФТУ (ВТФ)» (office.ftu@gmail.com).
Поіменні заявки (2 примірника) відповідної форми, завірені печатками обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, регіонального фізкультурно-спортивного підрозділу, обласного підрозділу ФТУ (ВТФ) та відповідної ДЮСШ, СДЮСШОР чи клубу, паспорт (документ з фотокарткою, що підтверджує особу та належність до даного регіону), медична страховка, а також документи, які підтверджують підготовку з тхеквондо (ВТФ) (Куп/Пум/Дан сертифікати) подаються в день приїзду до мандатної комісії, яку очолює представник Мінмолодьспорту України.
Довідки за телефонами (057) 731-58-62, 073-312-87-18 (офіс ФТУ).



Address:

м. Полтава, вул. Комарова, 2а, спорткомплекс Полтавського заводу медичного скла. День приїзду коман


Contacts:

Довідки за телефонами (057) 731-58-62, 073-312-87-18 (офіс ФТУ).


Creator:
ХОФТ .


Days until the end of registration: 14