14.3 - 15.3.2021



Age groups Fem. Male Sum
Молодші юнаки (2013-2012) 1 2 3
Юнаки (2011-2010) 5 5 10
Кадети (2009-2007) 6 12 18
Юніори (2006-2004) 16 8 24
Дорослі до 30 (2003-1991) 7 4 11
Дорослі до 40 (1990-1981) 3 1 4
До 11 років (2013-2010) 4 3 7
До 17 років (2009-2004) 4 6 10
18 років і старші (2003-1970) 2 1 3
Молодші юнаки (2013-2012) 2 6 8
Юнаки (2011-2010) 12 8 20
Кадети (2009-2007) 13 13 26
Юніори (2006-2004) 8 5 13
Дорослі до 30років (2003-1991) 2 1 3
Дорослі 31р. і старші (1990-1960) 0 2 2
Молодші юнаки (2013-2012) 5 9 14
Юнаки (2011-2010) 6 12 18
Кадети (2009-2007) 9 13 22
Юніори (2006-2004) 4 9 13
Дорослі до 30р. (2003-1991) 4 1 5
Дорослі 31р. і старші (1990-1960) 0 2 2
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 21
Competitors 397
Coaches 32
Umpires 0
Information:

1. Цілі та завдання
Змагання проводяться з метою:
- популяризації та розвитку тхеквондо (ВТФ) в Україні;
- підвищення майстерності спортсменів та кваліфікації суддів;
- виявлення сильніших спортсменів – кандидатів до збірної команди України;
- оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури та спорту і рейтингу спортсменів України зі спортивної майстерності;
- пропаганди здорового способу життя, залучення молодого покоління до активних занять спортом;
- патріотичного виховання юнацтва та молоді.


Program:

Програма проведення змагань
Неділя – 14березня:
9:00-16:45 – засідання мандатної комісії:
09:00 – 09:40 – команда Харківської області;
09:40 – 10:20 – команда м. Київ;
10:20 – 10:50 – команда Київської області;
10:50 – 11:20 – команда Дніпропетровської області;
11:20 – 11:40 – команда Хмельницької області;
11:40 – 12:00 – команда Одеської області;
12:00 – 12:15 – команда Рівненської області;
12:15 – 13:00 – команда Івано-Франківської області;
13:00 – 13:30 – перерва;
13:30 – 13:45 – команда Донецької області;
13:45 – 14:00 – команда Миколаївської області;
14:00 – 14:15 – команда Сумської області;
14:15 – 14:30 – команда Полтавської області;
14:30 – 14:45 – команда Вінницької області;
14:45 – 15:00 – команда Волинської області;
15:00 – 15:15 – команда Запорізької області;
15:15 – 15:30 – команда Чернігівської області;
15:30 – 15:45 – команда Львівської області;
15:45 – 16:00 – команда Закарпатської області;
16:00 – 16:15 – команда Херсонської області;
16:15 – 16:30 – команда Черкаської області;
16:30 – 16:45 – команда Кіровоградської області;
17:00-19:00 – засідання представників команд та жеребкування;
19:00-20:00 – нарада суддівської колегії;
Мандатна комісія пройдеза адресою:
м. Харків,Велика Панасівська, 90/1, ФСК «Локомотив».

Понеділок–15березня:
Виступи учасників у відповідних категоріях класу А,Б, С:
09:00-10:30 – виступи традиційне пумсе вікової категорії молодші юнаки: особисті, парні, командні*;
10:30-12:00 - виступи традиційне пумсе вікової категорії юнаки: особисті, парні, командні*;
12:00-13:00 – виступи вільне пумсе: особисті, пари, команди*;
13:00-14:00 – санітарна година;
14:00-16:00 – виступи традиційне пумсе вікової категорії кадети: особисті, парні, командні*;
16:00-17:30 – виступи традиційне пумсе вікової категорії юніори: особисті, парні, командні*;
17:30-19:00 – виступи традиційне пумсе вікової категорії дорослі: особисті, парні, командні*;
19:30-20:00 – підведення підсумків роботи суддів.


Address:

м. Харків, ФСК «Локомотив», вул. Велика Панасівська, 90/1,


Contacts:

Довідки за телефонами 073-312-87-18 (офіс ФТУ).


Creator:
Мицюк Ярослав


Finished