20.4 - 21.4.2021



Age groups Fem. Male Sum
Юнiори (2004-2006) 83 153 236
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 18
Competitors 236
Coaches 88
Umpires 0
Information:

1. Цілі і завдання заходу
Змагання проводяться з метою:
популяризації та розвитку тхеквондо (ВТФ) в Україні;
пропаганди здорового способу життя, залучення молодого покоління до активних занять спортом;
підвищення майстерності спортсменів та кваліфікації суддів;
виявлення сильніших спортсменів – кандидатів до збірної команди України;
оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури і спорту
та рейтингу спортсменів України зі спортивної майстерності.

2. Строки і місце проведення заходу
Чемпіонат України серед юніорів з тхеквондо (ВТФ) проводиться за адресою: м. Харків, вул. Велика Панасівська, 90/1, ФСК «Локомотив»,
19-20 квітня 2021 року.
День приїзду команд 19 квітня 2021 року.
В умовах дії на території України карантину проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19 листопада 2020 р. № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».


Program:

5. Характер заходу
Змагання проводяться як особисто-командні.
Командні результати визначаються за найбільшою сумою очок,
що нараховані учасникам відповідно до Положення про рейтинг
з олімпійських видів спорту, затвердженого наказом Мінмолодьспорту
від 09.07.2020 № 530, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 14 серпня 2020 року за № 785/35068.

6. Програма проведення змагань
20 квітня:
09:00 – 16:45 – засідання мандатної комісії:
09:00 – 09:40 – команда Харківської області;
09:40 – 10:20 – команда м. Києва;
10:20 – 10:50 – команда Київської області;
10:50 – 11:20 – команда Дніпропетровської області;
11:20 – 11:40 – команда Хмельницької області;
11:40 – 12:00 – команда Одеської області;
12:00 – 12:15 – команда Рівненської області;
12:15 – 13:00 – команда Івано-Франківської області;
13:00 – 13:30 – перерва;
13:30 – 13:45 – команда Донецької області;
13:45 – 14:00 – команда Миколаївської області;
14:00 – 14:15 – команда Сумської області;
14:15 – 14:30 – команда Полтавської області;
14:30 – 14:45 – команда Вінницької області;
14:45 – 15:00 – команда Волинської області;
15:00 – 15:15 – команда Запорізької області;
15:15 – 15:30 – команда Чернігівської області;
15:30 – 15:45 – команда Львівської області;
15:45 – 16:00 – команда Закарпатської області;
16:00 – 16:15 – команда Херсонської області;
16:15 – 16:30 – команда Черкаської області;
16:30 – 16:45 – команда Кіровоградської області;
10:00 – 17:45 – зважування учасників змагань*:
10:00 – 10:40 – команда Харківської області;
10:40 – 11:20 – команда м. Києва;
11:20 – 11:50 – команда Київської області;
11:50 – 12:20 – команда Дніпропетровської області;
12:20 – 12:40 – команда Хмельницької області;
12:40 – 13:00 – команда Одеської області;
13:00 – 13:15 – команда Рівненської області;
13:15 – 14:00 – команда Івано-Франківської області;
14:00 – 14:30 – перерва;
14:30 – 14:45 – команда Донецької області;
14:45 – 15:00 – команда Миколаївської області;
15:00 – 15:15 – команда Сумської області;
15:15 – 15:30 – команда Полтавської області;
15:30 – 15:45 – команда Вінницької області;
15:45 – 16:00 – команда Волинської області;
16:00 – 16:15 – команда Запорізької області;
16:15 – 16:30 – команда Чернігівської області;
16:30 – 16:45 – команда Львівської області;
16:45 – 17:00 – команда Закарпатської області;
17:00 – 17:15 – команда Херсонської області;
17:15 – 17:30 – команда Черкаської області;
17:30 – 17:45 – команда Кіровоградської області;
20:00 – 21:00 – засідання представників команд та жеребкування.

Після офіційного проходження командою мандатної комісії, зміна вагової категорії забороняється.
Мандатна комісія та зважування учасників пройдуть за адресою:
м. Харків, Велика Панасівська, 90/1, ФСК «Локомотив
21 квітня:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
юніори: -45, -48, -59, -63, -78, +78 кг;
юніорки: -46, -49, -59, -63 кг.
09:00 – 10:00 – виступи учасників у 1/32 та 1/16 фіналу;
10:00 – 11:00 – виступи учасників у 1/8 фіналу;
11:00 – 12:00 – виступи учасників у 1/4 фіналу;
12:00 – 13:00 – виступи учасників у 1/2 фіналу;
13:00 – 14:00 – фінальні виступи учасників;
14:00 – 15:00 – санітарна година;

Виступи учасників у вагових категоріях:
юніори: -51, -55, -68, -73 кг;
юніорки: -42, -44, -52, -55, -68, +68 кг.
15:00 – 16:00 – виступи учасників у 1/32 та 1/16 фіналу;
16:00 – 17:00 – виступи учасників у 1/8 фіналу;
17:00 – 18:00 – виступи учасників у 1/4 фіналу;
18:00 – 19:00 – виступи учасників у 1/2 фіналу;
19:00 – 20:00 – фінальні виступи учасників;
20:00 – 21:00 – підведення підсумків роботи суддів.

Зміни в програмі проведення змагань за рішенням організаційного комітету можливі після закінчення реєстрації.
Регламент тривалості поєдинків буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено на засіданні представників команд в день приїзду команд.
* кількість одночасного перебування учасників змагань у спортивному залі, які очікують зважування, не перевищує 20 осіб. До кімнати зважування учасники заходять по 1 особі.


Address:

м. Харків, вул. Велика Панасівська, 90/1, ФСК «Локомотив»


Contacts:

.


Creator:
ХОФТ .