28.5 - 30.5.2021



Age groups Fem. Male Sum
Дорослi (1978-2004) 3 9 12
Юнiори (2004-2006) 15 33 48
Дiти (2014-2015) 5 11 16
Молодшi юнаки (2012-2013) 35 58 93
Юнаки (2010-2011) 25 63 88
Кадети (2007-2009) 47 104 151
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 34
Competitors 408
Coaches 49
Umpires 0
Information:

Всеукраїнський відкритий рейтинговий турнір керугі (двобій)


Program:

28 ТРАВНЯ, П’ЯТНИЦЯ
12.00-17.00 засідання мандатної комісії;
15.00-18.00 зважування учасників першого дня змагань*;
Після офіційного зважування, зміна вагової категорії забороняється.
18.00-19.00 засідання представників команд та жеребкування.

29 ТРАВНЯ, СУБОТА
08.00-09.00 нарада суддівської колегії (кімната для суддів);
09.00-13.00 початок змагань, попередні поєдинки:
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
ДІТИ 2014-2015 р.н.
хлопчики: -18; -20; -22; -24; -26; -28; -30; -32; -34 ;-37; -41; +41 кг;
дівчата: -18; -20; -22; -24; -26; -28; -30; -32; -34; -37; -41; +41 кг;

МОЛОДШІ ЮНАКИ 2012–2013 р.н.:
хлопчики: -18; -20; -22; -24; -26; -28; -30; -32; -34 ;-37; -41; +41 кг;
дівчата: -18; -20; -22; -24; -26; -28; -30; -32; -34; -37; -41; +41 кг;

ЮНАКИ 2010–2011 р.н.:
юнаки: -27, -30; -33, - 36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
дівчата: -27, -30; -33, - 36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;

13.00-14.00 перерва;
14.00-19.00 півфінали, фінальні бої;
16.00-18.00 зважування учасників другого дня змагань*;
По закінченню поєдинків – церемонія нагородження переможців та призерів змагань.

30 ТРАВНЯ, НЕДІЛЯ
08.00-09.00 нарада суддівської колегії (кімната для суддів);
09.00-13.00 початок змагань, попередні поєдинки:

Виступи учасників у відповідних вагових категоріях:
КАДЕТИ 2007–2009 р.н.:
кадети: -33; -37; -41; -45; -49; -53; -57; -61; -65; +65 кг;
кадетки: -29; -33; -37; -41; -44; -47; -51; -55; -59; +59 кг;

ЮНІОРИ 2004–2006 р.н.:
юніори: -45; -48; -51; -55; -59; -63; -68; -73; -78; +78 кг;
юніорки: -42; -44; -46; -49; -52; -55; -59; -63; -68; +68 кг;

ДОРОСЛІ 2004 р.н. і старші:
чоловіки: -54; -58; -63; -68; -74; -80; -87; +87 кг;
жінки: -46; -49; -53; -57; -62; -67; -73; +73 кг.

13.00-14.00 перерва;
14.00-18.00 півфінали, фінальні бої;
По закінченню поєдинків – церемонія нагородження переможців та призерів змагань.


Address:

м. Рівне, вул. Фабрична, 7, спорткомплекс ДЮСШ № 4


Contacts:

+38097 5676747, +38095 4563525 Глега Руслан Петрович


Creator:
Глега Руслан


Finished