29.10 - 31.10.2021



Age groups Fem. Male Sum
Юнаки (2011-2011) 4 3 7
Кадети (2009-2007) 6 12 18
Юніори (2006-2004) 9 4 13
Дорослі до 30років (2003-1991) 5 2 7
Дорослі до 40років (1990-1981) 1 1 2
Молодші юнаки (2013-2012) 2 8 10
Юнаки (2011-2010) 9 10 19
Кадети (2009-2007) 12 11 23
Юніори (2006-2004) 8 6 14
Дорослі до 30років (2003-1991) 4 2 6
Дорослі до 40років (1990-1981) 0 0 0
Молодші юнаки (2013-2012) 9 7 16
Юнаки (2011-2010) 6 7 13
Кадети (2009-2007) 5 5 10
Юніори (2006-2004) 1 0 1
Дорослі до 30років (2003-1991) 0 0 0
Дорослі до 40років (1990-1981) 0 0 0
До 11 років (2013-2010) 3 1 4
До 17 років (2009-2004) 2 5 7
18 років і старші (2003-1981) 1 0 1
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 21
Competitors 278
Coaches 24
Umpires 0
Information:

У змаганнях беруть участь спортсмени, кваліфікація та вік яких відповідають наступним вимогам Класу А, Б, С, та вільні пумсе.
Клас А:
Юнаки 2010-2011 р.н.7 куп і вище та 2 юн. спортивний розряд
Кадети 2007-2009рр. н.,5 куп і вище та 3 спортивний розряд
Юніори 2004-2006рр. н.,2 куп і вище та 2 спортивний розряд
Дорослі до 30р. 2003-1991рр. н.,1 Дан і вище та 1 спортивний розряд
Дорослі до 40р. 1990-1981 рр. н.,1 Дан і вище .
Клас Б:
Молодші юнаки 2012-2013 р.н.з 5куп і вище
Юнаки 2010-2011 р.н.з 4куп і вище
Кадети 2007-2009рр. н.,з 4куп і вище
Юніори 2004-2006рр. н.з 4куп і вище
Дорослі до 30р. з 4куп і вище
Дорослі до 40р. з 4куп і вище.
Клас C:
Молодші юнаки 2012-2013 р.н.з 10 куп по 6 куп
Юнаки 2010-2011 р.н.з з 10 куп по 5 куп
Кадети 2007-2009рр. н.,з 10 куп по 5 куп
Юніори 2004-2006рр. н.з з 10 куп по 5 куп
Дорослі до 30р. з 10 куп по 5 куп
Дорослі до 40р. з 10 куп по 5 куп
Вільні пумсе:
До 11р. 2010 р.н. та молодші,
З 12 до 17р. 2009-2004 р.н.,
18 років та старші 2003 р. н. і старші
Учасник має право приймати участь у змаганнях з «пумсе» лише в одному класі та не більше одного разу в межах програми.
Програму змагань включено: особисті чоловічі та жіночі, парні та командні чоловічі і жіночі змагання з традиційних «пумсе».
У програму змагань з вільних «пумсе» включено: особисті чоловічі, особисті жіночі, парні та командні змагання.


Program:

Пятниця – 29 жовтня:
13:00-15:00 – засідання мандатної комісії у розділі «пумсе»;
14:00-19:00 – засідання мандатної комісії у розділі «керугі»;

15:00-16:00 – засідання представників команд та жеребкування у розділі «пумсе»;

16.00-17:00 – нарада суддівської колегії у розділі «пумсе»;
16:00-19:00 – зважування учасників першого дня змагань у розділі «керугі».
Після проходження мандатної комісії зміна вагової категорії забороняється.
20:00-21:00 – засідання представників команд та жеребкування у розділі «керугі»;

Субота – 30 жовтня:
Виступи учасників у відповідних програмах:
Клас А Традиційні особисті, парні, команди,
Клас С Традиційні особисті, парні, команди.

08:30-09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «пумсе»;
08:30-09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «керугі»;
09:00-13:00 – виступи вікових категорій з традиційних «пумсе»;
09:00-13:00 – попередні поєдинки у розділі «керугі»:
13:00-14:00 – перерва;
14:00-16:00 – виступи вікових категорій з традиційних «пумсе»;;
14:00-17:00 – зважування учасників другого дня змагань у розділі «керугі»;
14:00-20:00 – подовження змагань у розділі «керугі», півфінали, фінали;

16:00-20:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних «пумсе»;
20:00-20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «керугі»;
20:00-20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «пумсе».


Неділя – 31 жовтня:
Виступи учасників у відповідних програмах:
Вільні пумсе (Фрістайл),
Клас В Традиційні особисті, парні, команди.

08:30-09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «пумсе»;
08:30-09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «керугі»;
09:00-13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних «пумсе» (парні та командні змагання);
09:00-13:00 – попередні поєдинки у розділі «керугі»:
13:00-14:00 – перерва;
14:00-16:00 – змагання з вільних «пумсе»;
14:00-17:00 – зважування учасників третього дня змагань у розділі «керугі»;
14:00-20:00 – подовження змагань у розділі «керугі», півфінали, фінали;
16:00-20:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних «пумсе»;
20:00-20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «керугі»;
20:00-20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «пумсе».


Address:

м. Київ, проспект Павла Тичини, 18. (Легко атлетичний манеж)


Contacts:

Довідки за телефонами 057-731-58-62, 073-312-87-18.


Creator:
Мицюк Ярослав


Finished