29.10 - 31.10.2021



Age groups Fem. Male Sum
Дорослі олімпійці (1978-2004) 16 33 49
Юнiори (2004-2006) 52 87 139
Молодшi юнаки (2012-2013) 59 148 207
Юнаки (2010-2011) 79 152 231
Кадети (2007-2009) 107 188 295
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 72
Competitors 921
Coaches 137
Umpires 0
Information:

"2. Строки і місце проведення заходу
Змагання проводяться за адресою: м. Київ, просп. П. Тичини, 18, Легкоатлетичний манеж Київської міської ШВСМ, 29-31 жовтня 2021 року.
День приїзду команд – 29 жовтня 2021 року.
День від’їзду команд – 01 листопада 2021 року.

"3. Організація та керівництво проведенням заходу
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється відділом єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та ГО «Федерація тхеквондо (ВТФ) України» (далі – ГО «ФТУ (ВТФ)»).
Безпосереднє проведення змагань покладається на головного суддю змагань та суддівську колегію, затверджену Мінмолодьспортом за поданням ГО «ФТУ (ВТФ)» та Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Відповідальність за підготовку місця змагань, забезпечення безпеки спортсменів, тренерів та представників команд при проведенні змагань, організацію харчування, зустріч і відправку учасників змагань і суддів покладається на комітет з організації та проведення змагань та відокремлений підрозділ ГО «ФТУ (ВТФ)» у м. Київ.
В умовах дії на території України карантину проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від
09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

"4. У змаганнях беруть участь громадяни України – члени збірних команд ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК, СК, спортивні судді, лікарі та інші особи, які забезпечують проведення змагань.
Кількість учасників від однієї спортивної організації та кількість спортсменів від однієї команди у ваговій категорії необмежена.

У змаганнях у розділі «керугі» беруть участь

Молодші юнаки та дівчата 2012-2013 р.н., вагові категорії
хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг;
дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг.
Кваліфікація – 9 Куп.
Юнаки та дівчата 2010-2011 р.н., вагові категорії
юнаки: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг.
Кваліфікація – ІІ юнацький розряд, 8 Куп.
Старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2007-2009 р.н., вагові категорії
старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, +65 кг;
старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59 кг.
Кваліфікація – ІІІ розряд, 5 Куп.
Юніори та юніорки 2004-2006 р.н., вагові категорії
юніори: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг;
юніорки: -42, -44, -46, -49, -52, -55, -59, -63, -68, +68 кг.
Кваліфікація – І розряд, 1 Пум (Дан).
Чоловіки та жінки 2004 р.н. та старші, вагові категорії
чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг;
жінки: -49, -57, -67, +67 кг.
Кваліфікація – І розряд, 1 Пум (Дан).
Спортсмени 2004 р.н. можуть брати участь лише в одній віковій категорії (дорослі або юніори).

"5. Характер заходу

Змагання у розділах «керугі» та «пумсе» проводяться як особисто-командні.

"6. Програма проведення змагань

П’ятниця – 29 жовтня
Мандатна комісія та зважування учасників першого дня змагань у розділі «керугі» відбудеться за адресою:
м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2, готель «Турист».
13:00–15:00 – засідання мандатної комісії у розділі «пумсе»;
14:00–19:00 – засідання мандатної комісії у розділі «керугі»;
15:00–16:00 – засідання представників команд та жеребкування у розділі «пумсе»;
16.00–17:00 – нарада суддівської колегії у розділі «пумсе»;
16:00–19:00 – зважування учасників першого дня змагань у розділі «керугі».
Після проходження мандатної комісії зміна вагової категорії забороняється.
20:00–21:00 – засідання представників команд та жеребкування у розділі «керугі».

Субота – 30 жовтня
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях
юнаки та дівчата 2010-2011 р.н.
юнаки: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
дівчата: -27, -30, -33, -36, -40, -44, -48, -52, -57, +57 кг;
юніори та юніорки 2004-2006 р.н.
юнаки: -45, -48, -51, -55, -59, -63, -68, -73, -78, +78 кг;
дівчата: -42, -44, -46, -49, -52, -55, -59, -63, -68, +68 кг.
чоловіки та жінки 2004 р.н. та старші
чоловіки: -58, -68, -80, +80 кг;
жінки: -49, -57, -67, +67 кг.
08:30–09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «пумсе»;
08:30–09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «керугі»;
09:00–13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних «пумсе»;
09:00–13:00 – попередні поєдинки у розділі «керугі»:
13:00–14:00 – перерва;
14:00–16:00 – змагання з вільних «пумсе»;
14:00–17:00 – зважування учасників другого дня змагань у розділі «керугі»;
14:00–20:00 – продовження змагань у розділі «керугі», півфінали, фінали;
16:00–20:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних «пумсе»;
20:00–20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «керугі»;
20:00–20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «пумсе».

Неділя – 31 жовтня
Виступи учасників у відповідних вагових категоріях
молодші юнаки та дівчата 2012-2013 р.н.
хлопчики: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг;
дівчата: -18, -20, -22, -24, -26, -28, -30, -32, -34, -37, -41, +41 кг;
старші юнаки та дівчата (кадети та кадетки) 2007-2009 р.н.
старші юнаки (кадети): -33, -37, -41, -45, -49, -53, -57, -61, -65, +65 кг;
старші дівчата (кадетки): -29, -33, -37, -41, -44, -47, -51, -55, -59, +59 кг.
08:30–09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «пумсе»;
08:30–09:00 – нарада суддівської колегії у розділі «керугі»;
09:00–13:00 – попередні виступи вікових категорій з традиційних «пумсе» (парні та командні змагання);
09:00–13:00 – попередні поєдинки у розділі «керугі»;
13:00–14:00 – перерва;
14:00–16:00 – змагання з вільних «пумсе»;
14:00–20:00 – продовження змагань у розділі «керугі», півфінали, фінали;
16:00–20:00 – півфінали та фінали вікових категорій з традиційних «пумсе»;
20:00–20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «керугі»;
20:00–20:30 – підведення підсумків роботи суддів у розділі «пумсе».

Понеділок – 01 листопада
День від’їзду команд.

Зміни у програмі проведення змагань за рішенням організаційного комітету можливі після закінчення реєстрації.
Регламент тривалості поєдинків та порядок виступів буде затверджено після закінчення реєстрації усіх учасників змагань, про що буде повідомлено
на засіданні представників команд у день приїзду команд.



Program:

.


Address:

.


Contacts:

.


Creator:
ХОФТ .


Finished